Bursa Haber, Yenibursa Gazetesi, bursa gazete, bursa haberleri, bursa gündem, bursa güncel, bursa güncel haber
BURSA
Çok Bulutlu Bugün
22°C / 9°C

 • Gülümse Atatürk, Cumhuriyet 90 yaşında!
  Gülümse Atatürk, Cumhuriyet 90 yaşında!
 • Üniversitede ‘ağ’ dönemi
  Üniversitede ‘ağ’ dönemi
 • Ukrayna yine karıştı
  Ukrayna yine karıştı
 • 71 CHP’liden CHP’ye 1 oy çıktı!
  71 CHP’liden CHP’ye 1 oy çıktı!
 • 50 dolara yapboz telefon
  50 dolara yapboz telefon
 • 9 yıl garajda tutulan genç kız kurtarıldı
  9 yıl garajda tutulan genç kız kurtarıldı
 • Cenevre’de gündem ‘Soğuk Savaş’
  Cenevre’de gündem ‘Soğuk Savaş’
 • Galaxy S5′te büyük hata
  Galaxy S5′te büyük hata
 • Alzheimer’a karşı 9 besin
  Alzheimer’a karşı 9 besin
 • Gül: AB üyeliği tek amaç değil
  Gül: AB üyeliği tek amaç değil
 • Türkiye’nin ilk Ateizm Derneği kuruldu
  Türkiye’nin ilk Ateizm Derneği kuruldu
Nil Erkoçlar Erkek Oldu!
Nil Erkoçlar Erkek Oldu!
Gündeme bomba gibi düşen ‘Nil Erkoçlar’ın ameliyatla erkek oldu’ iddiası iddialıktan çıktı!   Ünlü prodüktör Erol Köse geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından “Emret Komutanım” dizisiyle akıllarda yer eden oyuncu Nil Erkoçlar’ın...
23 Şubat 2013 17:53
Font1 Font2 Font3 Font4

Gündeme bomba gibi düşen ‘Nil Erkoçlar’ın ameliyatla erkek oldu’ iddiası iddialıktan çıktı!

 

Ünlü prodüktör Erol Köse geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından “Emret Komutanım” dizisiyle akıllarda yer eden oyuncu Nil Erkoçlar’ın geçirdiği operasyonla erkek olduğunu yazmış, bu haber magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Erol Köse’nin bu iddiası kısa sürede birçok haber portalı ve sosyal medyada geniş yer buldu. Bu haberler üzerine kısa sürede iddilara yanıt veren 27 yaşındaki oyuncu, haberleri sert bir dille yalanlamıştı. Açıklama yapan genç oyuncu böyle bir şeyin olmadığını, herkesin bu konu yüzünden aramasından rahatsız olduğunu ifade etmişti.

ABLASI TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Diğer açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan gelmiş Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki göstermişti:

“Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça zaten hiçbir zaman kadınsı biri olmadı. Kısa saçlı hali şimdi mi olay oldu? Bir haberi ilan ederken o kişinin ailesini de düşünseniz… Bu haberle kime nasıl zarar verdiğinizi umarım az çok tahmin ediyorsunuzdur. Böyle bir durum yoktur. Benim güzel kardeşimi ve ailemi daha fazla üzmeyin lütfen. Bizim aile yapımız bu camiaya hiçbir zaman uymadı ve Nil’e de uymadı ki bıraktı bu işi. Ailenize bağlılığınız nasıldır bilmem ama Twitter’da yazılanlar yalandır” sözlerini kullanmıştı. Nur Erkoçlar, bu mesajlarını internet sitelerine haber olduktan sonra Twitter’dan silmişti.

O ARTIK RÜZGAR

Ünlü oyuncunun internete düşen kısa saçlı fotoğrafları ise kafaları karıştırmıştı. Ancak olayın gerçek olduğu ortaya çıktı. Genç oyuncunun ameliyatla erkek olduğu ve adını Rüzgar olarak değiştirdiği öğrenildi.

NİL ERKOÇLAR KİMDİR?

26 Mart 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Suadiye Lisesi’nden 2002 yılında mezun oldu ve daha sonra TÜRVAK’da Sinema Oyunculuğu okudu.

ICON TALENT’da bağlı olan Nil Erkoçlar, 10 yaşından beri tv dünyasında çeşitli projelerde yer almıştır.

İlk olarak Hülya Avşar Molped rekamı ile televizyonda görünen oyuncu daha sonra dizi projeleriyle ekranda göründü. Sırasıyla Seni Yaşatacağım, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, Üvey Aile, Elif, Maskeli Balo ve Çakıl Taşları dizilerinde rol aldı. Sine Show adlı programında sunuculuğunu üstlendi ve son olarak Cem Yılmaz ile Türk Telekom şirketinin reklamında oynadı.

son dakıka

Yorumlar

yorum

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa