BURSA
Sıcak Bugün
37°C / 23°C

 • Gülümse Atatürk, Cumhuriyet 90 yaşında!
  Gülümse Atatürk, Cumhuriyet 90 yaşında!
 • Bursaspor tur peşinde
  Bursaspor tur peşinde
 • Oğlum beni dolandırdı
  Oğlum beni dolandırdı
 • Dün destan yazanlara bugün kelepçe!
  Dün destan yazanlara bugün kelepçe!
 • Bursa’da ceset bulundu
  Bursa’da ceset bulundu
 • Belluschi’nin morali çok bozuk
  Belluschi’nin morali çok bozuk
 • Deniz Seki’ye kötü haber
  Deniz Seki’ye kötü haber
 • Türkiye’nin kurtuluşu Ekmeleddin
  Türkiye’nin kurtuluşu Ekmeleddin
 • Deli ve dahi kim?
  Deli ve dahi kim?
 • Reza Zarrab gibi serbest gezerlerdi
  Reza Zarrab gibi serbest gezerlerdi
 • Cemaatçi polisin feryadı
  Cemaatçi polisin feryadı
Aysal: Yepyeni Heyecanlar Peşindeyiz
Aysal: Yepyeni Heyecanlar Peşindeyiz
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray’ın 19’uncu şampiyonluğunu kutlarken, yepyeni heyecanlar peşinde koştuklarını söyledi. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, Bursa Galatasaraylılar Derneği’nin şampiyonluk gecesine katıldı. Kervansaray Termal Otel’de düzenlenen gecede...
11 Haziran 2013 08:28
Font1 Font2 Font3 Font4

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray’ın 19’uncu şampiyonluğunu kutlarken, yepyeni heyecanlar peşinde koştuklarını söyledi.
Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, Bursa Galatasaraylılar Derneği’nin şampiyonluk gecesine katıldı. Kervansaray Termal Otel’de düzenlenen gecede Bursa Valisi Şahabettin Harput da yer aldı.
Yoğun ilginin olduğu gecede açıklamalarda bulunan Aysal, “Galatasaray tarihinin en seçkin gecelerinden birini yaşıyoruz. Kupalar şampiyonluklar gelir, müzede toparlanır ama hatıralar gönüllerde yerleşir. Galatasaray 19. şampiyonluğunu kutlarken yepyeni heyecanlar peşinde koşuyor. Galatasaray’da esas olan sürekliliktir. 1481’den beri yanan bir eğitim ışığı var. En büyük gücümüz bu enerjiden geliyor. Galatasaray’ın dünya kulüplerinden farkı burada yatıyor. Bu akşam Bursa’da bu geceyi hazırlayan dernek üyelerine teşekkür ediyorum. Çok güzel bir akşam. Valimize ve başsavcımıza, katılımcılara teşekkür ediyoruz. Bu güç yeni şampiyonluklar olarak geri dönecek” dedi.

VALİ HARPUT: “İNŞALLAH 20’İNCİ ŞAMPİYONLUK GELECEK”

Bursa Valisi Şahabettin Harput ise, “Bu akşam benim içimde en mutlu anlarımdan bir tanesi” diyerek, “Galatasaray tarihlere sığmayan, konuşmalara sığmayan bir efsane. Galatasaraylılar olarak ne kadar övünsek azdır. Galatasaray beraberliğin saygının sevginin en güzel örneklerinin sergilendiği camiadır. Bu camia hep beraber olmuştur. Galatasaraylılara 19. şampiyonluğu kazandıran Aysal’a teşekkür ediyoruz. Biz artık şampiyonluklara alıştık. Başkanım bizi 4 yıldız kurtarır. 4 yıldızı istiyoruz ve alacağız. Galatasaray dünyanın her tarafından başımızı dik tutan bir kulüp olmuştur. Bu başarılar bundan sonrada artarak devam edecektir. ‘Ben’ diyenler yok olup gitmişlerdir ama ‘biz’ diyenler hep daha büyümüşlerdir. Biz daha büyüyeceğiz. İnşallah 20’nci şampiyonluk gelecektir” ifadelerini kullandı.
Bursa Galatasaraylılar Derneği Başkanı Ozan Kozan ise, başkan Ünal Aysal ile birlikte 20’inci şampiyonluğu alacaklarına inandıklarını söyledi.
Konuşmaların ardından Bursa Valisi Şahabettin Harput, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’a plaket ve İznik çinisi hediye etti.

Yorumlar

yorum

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa