BURSA
Sıcak Bugün
35°C / 21°C

 • Gülümse Atatürk, Cumhuriyet 90 yaşında!
  Gülümse Atatürk, Cumhuriyet 90 yaşında!
 • Besaş göz dolduruyor
  Besaş göz dolduruyor
 • İkizleri duvar ayırdı
  İkizleri duvar ayırdı
 • Bursa’da teleferik rezaleti
  Bursa’da teleferik rezaleti
 • İsrail’e 10 çocuk kurban daha
  İsrail’e 10 çocuk kurban daha
 • Kan bayramına döndü 58 ölüm
  Kan bayramına döndü 58 ölüm
 • Dört ölü, dört yaralı
  Dört ölü, dört yaralı
 • İşte “Gezi’de” destan yazanların bayramlık hâli!..
  İşte “Gezi’de” destan yazanların
 • Türk hakemlere görev
  Türk hakemlere görev
 • Bülent Ecevit’ten uçan uçana
  Bülent Ecevit’ten uçan uçana
 • Hepsi Acun’un planıydı
  Hepsi Acun’un planıydı
Aysal: Yepyeni Heyecanlar Peşindeyiz
Aysal: Yepyeni Heyecanlar Peşindeyiz
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray’ın 19’uncu şampiyonluğunu kutlarken, yepyeni heyecanlar peşinde koştuklarını söyledi. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, Bursa Galatasaraylılar Derneği’nin şampiyonluk gecesine katıldı. Kervansaray Termal Otel’de düzenlenen gecede...
11 Haziran 2013 08:28
Font1 Font2 Font3 Font4

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray’ın 19’uncu şampiyonluğunu kutlarken, yepyeni heyecanlar peşinde koştuklarını söyledi.
Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, Bursa Galatasaraylılar Derneği’nin şampiyonluk gecesine katıldı. Kervansaray Termal Otel’de düzenlenen gecede Bursa Valisi Şahabettin Harput da yer aldı.
Yoğun ilginin olduğu gecede açıklamalarda bulunan Aysal, “Galatasaray tarihinin en seçkin gecelerinden birini yaşıyoruz. Kupalar şampiyonluklar gelir, müzede toparlanır ama hatıralar gönüllerde yerleşir. Galatasaray 19. şampiyonluğunu kutlarken yepyeni heyecanlar peşinde koşuyor. Galatasaray’da esas olan sürekliliktir. 1481’den beri yanan bir eğitim ışığı var. En büyük gücümüz bu enerjiden geliyor. Galatasaray’ın dünya kulüplerinden farkı burada yatıyor. Bu akşam Bursa’da bu geceyi hazırlayan dernek üyelerine teşekkür ediyorum. Çok güzel bir akşam. Valimize ve başsavcımıza, katılımcılara teşekkür ediyoruz. Bu güç yeni şampiyonluklar olarak geri dönecek” dedi.

VALİ HARPUT: “İNŞALLAH 20’İNCİ ŞAMPİYONLUK GELECEK”

Bursa Valisi Şahabettin Harput ise, “Bu akşam benim içimde en mutlu anlarımdan bir tanesi” diyerek, “Galatasaray tarihlere sığmayan, konuşmalara sığmayan bir efsane. Galatasaraylılar olarak ne kadar övünsek azdır. Galatasaray beraberliğin saygının sevginin en güzel örneklerinin sergilendiği camiadır. Bu camia hep beraber olmuştur. Galatasaraylılara 19. şampiyonluğu kazandıran Aysal’a teşekkür ediyoruz. Biz artık şampiyonluklara alıştık. Başkanım bizi 4 yıldız kurtarır. 4 yıldızı istiyoruz ve alacağız. Galatasaray dünyanın her tarafından başımızı dik tutan bir kulüp olmuştur. Bu başarılar bundan sonrada artarak devam edecektir. ‘Ben’ diyenler yok olup gitmişlerdir ama ‘biz’ diyenler hep daha büyümüşlerdir. Biz daha büyüyeceğiz. İnşallah 20’nci şampiyonluk gelecektir” ifadelerini kullandı.
Bursa Galatasaraylılar Derneği Başkanı Ozan Kozan ise, başkan Ünal Aysal ile birlikte 20’inci şampiyonluğu alacaklarına inandıklarını söyledi.
Konuşmaların ardından Bursa Valisi Şahabettin Harput, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’a plaket ve İznik çinisi hediye etti.

Facebook Yorumları

yorum yapılmış

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa